http://sovainsurance.com/about/

ПРО НАС

Sova Insurance (Сова Страхування) – онлайн-сервіс для придбання туристичних медичних страховок. Наша головна мета – Ваша зручність. Ми хочемо, аби процес підготовки до подорожі був якомога простішим і більш приємним. Більшість жителів ЄС і розвинених країн Заходу вже давно обрали online-спосіб оформлення страховок, а відтепер ця послуга доступна і в Україні.

Наша “Сова” дозволяє максимально прозоро обирати страховки і головне, робити це швидко! Більше ніяких поїздок в офіс і черг — просто введіть параметри поїздки і Ваші дані. Вже за хвилину страховий поліс буде на Вашій електронній пошті! Роздрукуйте його і насолоджуйтесь відпочинком. Про решту ми подбали.

У нашому списку – тільки перевірені страхові компанії України, ЄС та близького зарубіжжя, з рейтингом надійності не нижче A+. Більшість з них має головні офіси в Європі і США, однак ми співпрацюємо з представництвами в Україні та інших країнах. Для страхових обов’язковою і головною умовою роботи з нами є ліцензія на надання послуг саме громадянам України, а також наявність сервісних центрів надання медичної допомоги у всіх країнах, куди можуть відправитися наші клієнти.


Сова страхування


UA
02000
Київ
вул. Мечникова, 2


RU
121248
Москва
Наб. Тараса Шевченка, 9, Москва,

support@sovainsurance.com


+38 (044) 379 4877


logo