http://sovainsurance.com/ple/

Що потрібно знати про страхування туристу?

Що потрібно знати про страхування туристу?

Більшість туристів проявляє дивовижне небажання оформляти туристичну страховку. І якщо раніше поліс був необхідний для в’їзду на територію Шенгену, то безвізовий режим з країнами Євросоюзу відкрив лазівку для тих, хто не бажає оформляти документ. Сова   пояснить: навіщо все-таки потрібна страховка і які ризики приховує її відсутність?

 

Навіщо туристу страховка?

 

Туристичний страховий поліс – обов’язкова річ для тих, хто хоче подбати про власне благополуччя за кордоном. Його наявність необхідна для:

 • Отримання візи. Хоча багато країн, з якими діє безвіз, дозволяють відвідування їх території без поліса, для інших держав його наявність є обов’язковою для в’їзду в державу. Без страхового документа, який можна оформити онлайн, неможливо подорож до Канади, багато країн Азії, Південної Америки, деяких європейських держав;
 • Оплати лікування. У поїздці завжди є ризик захворіти, а дорожнеча зарубіжної медицини може стати серйозним ударом для вашого гаманця. При оформленні поліса страхова компанія відшкодує витрати на лікування;
 • Компенсації шкоди. Втрачений багаж або витрати на подорож, в яке не вийшло поїхати, можна відшкодувати, включивши відповідні пункти в туристичну страховку.

 

Обов’язкові пункти страховки

 

Страхові компанії пропонують туристам всілякі послуги для захисту від фінансових втрат на будь-які випадки життя. Для різних фірм перелік цих послуг сильно розрізняється. Але в кожної компанії є базовий варіант, представлений низкою пунктів:

 • Викликом швидкої допомоги;
 • Амбулаторним лікуванням;
 • госпіталізації і стаціонарним лікуванням;
 • Транспортуванням в госпіталь;
 • Транспортуванні з-за кордону додому при отриманні травм, загострення хвороб;
 • Відшкодуванням витрат на покупку медикаментів за виписаними рецептами;
 • Компенсацією вартості телефонних дзвінків в сервісний центр;
 • репатріації при раптової смерті;
 • Екстреної стоматологією.

Список медичних послуг, які будуть відшкодовуватися страховою організацією може бути значно розширений з урахуванням віку туриста, наявності хронічних захворювань, наявності супроводжуючого, дітей, потреби в медичному догляді і т.д.

Крім того, в поліс можна внести:

 • Страхування майна туриста. Послуга стане в нагоді, якщо в подорожі ви втратите багаж або документи;
 • Страхування від невиїзду. Послуга актуальна для тих, хто не впевнений у своїх планах, запізнився на літак, несвоєчасно захворів або не отримав візу;
 • Страхування цивільної відповідальності. Внісши цей пункт в поліс, ви захистите себе від розтрат в разі ненавмисного пошкодження чужої власності або заподіяння шкоди людині;
 • Крім ризиків, які покриває програма страхування, в полісі обов’язково містяться поля:
 • Франшиза – сума, яку повинен самостійно заплатити турист при отриманні медичної допомоги за кордоном;
 • Регіон страхування – вказує на країни, в межах яких страхова компанія відшкодовує витрати на лікування та інші ризики;
 • Страхова сума – вказує на максимальні витрати туриста, які готова покрити страхова компанія у разі виникнення необхідності.;
 • Дати – позначки про термін дії поліса. Сова рекомендує додати до передбачуваного дня закінчення поїздки за кордон 1-2 дня на випадок непередбаченої затримки;
 • Мета поїздки – необхідна страхової компанії для визначення ризиків для туриста під час подорожі і, отже, суми страхових внесків;
 • Вік – також впливає на вартість страховки. Чим старша людина, тим імовірніше ризик звернення за медичною допомогою, а значить – дорожче страхування в поїздці;
 • Розмір внесків – визначається країною подорожі, ступенем ризику, ціновою політикою компанії.

В Сові   вас із задоволенням проконсультують онлайн або по телефону про необхідність включення різних послуг в програму страхування.

 

Які додаткові пункти включити в страховку?

 

Купуючи страховку онлайн, важко визначитися: які з необов’язкових опцій включити в поліс? Сова допоможе розібратися з тонкощами туристичного страхування.

Звичайному туристу з міцним здоров’ям, коли він вирушає в поїздку за кордон ненадовго, чи не який планує екстремального відпочинку і не боїться втрати своїх речей, досить базової програми страхування.

Якщо під час подорожі ви хочете гарненько погуляти, краще внести в поліс пункт про допомогу під час алкогольного сп’яніння. Послуга дозволить відшкодувати витрати на лікування при виявленні в крові алкоголю.

Особливо трепетно ​​до безпеки в туристичній поїздці варто поставитися вагітним жінкам. Їм обов’язково потрібно додати до основного переліку медичних послуг розділ: « допомога при ускладненні вагітності ».

При наявності хронічних захворювань туристу краще потурбуватися про ризик загострення недуги в подорож. Включивши в страховку відповідні послуги, ви зможете отримати кваліфіковану допомогу в лікуванні та відшкодувати витрати на повернення додому при неможливості подальшого відпочинку.

Людям з інвалідністю варто проявити скрупульозність при спілкуванні з представниками страхової компанії онлайн, по телефону або особисто. Обов’язково з’ясуйте, які пункти поліса треба внести додатково, щоб гарантовано отримати компенсацію.

Якщо ви берете в поїздку дітей, до страховки варто поставитися максимально серйозно, внісши в неї пункти на рахунок отримання травм, виникнення алергій або опіків.

Пенсіонери старше 65-річного віку – категорія високого ризику появи захворювань і потреби в їх лікуванні, що значно збільшує вартість страховки. Пункти в поліс слід включати відповідно до стану здоров’я, віком супроводжуючих осіб і т.д.

При подорожі в чужій країні на власному авто, його варто внести в розділ страхування майна на випадок поломки, викрадення або попадання в аварію.

 

Методи оформлення страховки

 

Шляхів отримання страхового поліса всього два:

 • Оформлення в туристичній фірмі;
 • Звернення до страхової компанії.

Останнє стало набагато простіше і зручніше, завдяки наявності агрегаторів з пропозиціями різних страхових фірм і можливості швидкої покупки поліса онлайн.

При покупці туру за кордон в туристичній компанії ви отримаєте включений у вартість базовий набір страхувальних послуг. Щоб убезпечитися від додаткових ризиків, доведеться відмовитися від запропонованого пакету і звернутися в страхову організацію безпосередньо.

Страхове агентство можна відвідати особисто, вислухати рекомендації фахівця і підписати договір.

Але куди зручніше купити туристичний поліс через інтернет. При онлайн оформленні слід вказати країну, куди планується поїздка, дати виїзду за кордон і повернення, кількість осіб, які страхуються. Для подальших уточнень з вами зв’яжеться співробітник компанії

З онлайн-сервісом страхування « Сова » оформлення туристичного поліса не займе багато часу, а   подорож за кордон буде не тільки цікавим, але і безпечним!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

logo