http://sovainsurance.com/faq/

ПИТАННЯ ТА ВIДПОВIДI

З точки зору страхування, не має значення, в якій країні розташована компанія, яка надасть поліс. Багато туристів купують поліси відомих швейцарських чи американських страхових компаній, будучи громадянами України. Щоправда, коштують такі страховки істотно дорожче. Російські компанії ,завдяки обсягам ринку, готові пропонувати навіть більш вигідні умови страхування, аніж їх дочірні підрозділи в Україні. При цьому умови та опції залишаються абсолютно ідентичними. Купуючи страховку на нашому сайті, ви отримуєте справжній поліс і у випадку виникнення страхового випадку гарантовано отримаєте кваліфіковану медичну допомогу в будь-якій країні світу, яка буде покрита вашою страховкою.

Страхові компанії з РФ приймають оплату тільки в рублях. На нашому сайті ми проводимо попередній розрахунок, спираючись на курс ЦП України. Однак Ваш банк списує гривні за своїм курсом. Таким чином, розбіжність сум буде не більше 5%.

До початку дії страхового поліса Ви можете написати нам листа на support@sovainsurance.com з його номером і ми повернемо Вам гроші. Кошти нараховуються Вам назад на карту протягом 5-15 робочих днів в залежності від роботи Вашого банку. Жодних комісій за повернення не стягується, гроші повернуться у повному обсязі за виключенням вирахування різниці курсів.

Звичайно будуть! Ми прагнемо надавати нашим клієнтам максимально широкий спектр послуг, тому зараз ведеться активна робота з долучення українських страхових компаній.

Електронний страховий поліс має таку ж юридичну силу, як і паперовий. Він завірений факсимільною оригінальною печаткою і підписом. З появою електронного поліса більше немає необхідності їхати за паперовим полісом в офіс страхової компанії.

Для клієнта – ніякої. Ви купуєте поліс за тією ж ціною, за якою можна купити його і у страхової.

Ні. Ми продаємо поліси за діючими тарифами страхових компаній і навіть дешевше, тому що наша компанія є лідером на ринку електронного страхування. Оскільки страхові компанії борються за клієнта безпосередньо на нашому сайті, у Вас є можливість порівняти і обрати між ними усіма.

Страховий поліс буде доступний Вам одразу ж після оплати. Ми відправимо його на електронну пошту, вказану Вами. При оплаті банківською карткою Вам також буде доступне посилання на завантаження поліса.

Якщо поліс необхідний для отримання візи, його необхідно роздрукувати на будь-якому чорно-білому або кольоровому принтері. Іноді поліс вимагають пред’явити прикордонні служби. Якщо у Вас немає можливості роздрукувати документ, можете показати його на своєму мобільному телефоні. Для звернення у сервісну службу страхової компанії Вам достатньо знати номер поліса, який ми надіслали на Вашу пошту.

Варіанти туристичних страховок на нашому сайті запрограмовані так, що вони завжди відповідають вимогам посольств для отримання візи. Ми знаємо усі правила, уважно стежимо за змінами і враховуємо їх у нашому сервісі.


Сова страхування


UA
02000
Київ
вул. Мечникова, 2


RU
121248
Москва
Наб. Тараса Шевченка, 9, Москва,

support@sovainsurance.com


+38 (044) 379 4877


logo